Dlaczego potrzebujesz strony internetowej?

Sprawdź szczegóły mojej oferty odnośnie stron internetowych


Jedną z pierwszych rzeczy, którą robimy jest wpisywanie w wyszukiwarkę konkretnej frazy z nadzieją, że wyniki wyszukiwania przedstawią nam to czego szukamy. Strony internetowe to ,nasza wizytówka i możliwość dotarcia do klientów. 

Atrakcyjna i profesjonalnie wyglądająca strona, która swoją zawartością merytoryczną przyciąga klienta, jest kluczem w przekonywaniu klientów do naszego projektu. Ważne jest, aby tworzenie jej powierzyć profesjonaliście.  

Tworząc strony internetowe skupiam się na potrzebach klienta, dbam o detale, bo te są oznaką jakości o dopracowania strony. Dla mnie liczy się to, by klient otrzymał profesjonalną stronę, która pozwoli mu generować zyski i docierać do klientów. 


Dlaczego warto rozwijać stronę internetową?

Zarówna strona internetowa, jak i profile w social mediach, to Twoja wizytówka. Posiadanie jej jest dużą zaletą i jeśli zależy Ci na rozwoju własnego projektu, to strona internetowa Ci w tym pomoże. Samo posiadanie strony to jedno. Kluczowe w tym wszystkim jest regularne moderowanie jej i publikowanie nowych treści, tak aby strona nie była „outdated” i ich odbiorca nie zraził się, bo na stronie nic od dawna się nie działo.

Prowadzenie strony internetowej

Podobnie jak w przypadku social mediów, zajmę się Twoją stroną internetową i będę regularnie publikował na niej wpisy oraz moderował ją. Zadbam o, to by aktywnie funkcjonowała i stale się rozwijała.

Projektowanie stron

Ciężko sobie wyobrazić jakąś markę bądź produkt, które nie posiadają własnej strony internetowej. Jest to absolutna podstawa, jeśli celem jest dotarcie do jakiegoś grona ludzi. Warto zainwestować w promocję, własna strona jest doskonałym rozwiązaniem. W przypadku tworzenia stron jest kilka kluczowym elementów m.in. kompatybilność z komputerami stacjonarnymi oraz urządzeniami mobilnymi, tak by strona była przejrzysta na każdym z nich. Zajmuję się tworzeniem stron internetowych w WordPressie. Tworzę całość od podstaw lub edytuję już powstałe. Przede wszystkim opieram się na potrzebach klienta. Tworzę projekt strony oraz wypełniam go treścią tekstową. W przypadku oprawy graficznej strony pomagam przy doborze kolorystyki oraz stylu. Osobiście nie tworzę banerów czy logo, również nie robię zdjęć. W przypadku, gdy te elementy są potrzebne, oferuję pomoc przy znalezieniu grafika.  

WordPress

Narzędziem wykorzystywanym przeze mnie do tworzenia stron jest WordPress. Jest to zdecydowanie najpopularniejszy system CMS. Charakteryzuje się prostą i intuicyjną obsługą, w związku z tym po stworzeniu strony właściciel będzie mógł sam bez problemu nią zarządzać.  


Potrzebujesz kogoś kto poprowadzi Twoją stronę? A może potrzebny jest Ci ktoś kto zrobi dla Ciebie profesjonalną stronę internetową?